Presenteren is een kunst

Kennisbank onderwerpen: Presentatie, Interne communicatie

Wat maakt een presentatie goed of slecht? Hier is veel documentatie over te vinden maar voorbeelden over hoe het echt moet zijn zeldzaam.


Hier een presentatie over een redelijk zaai en specialistisch onderwerp maar door de manier van presenteren is het voor iedereen boeiend.

Stuur door naar een relatie

4 reacties op “Presenteren is een kunst”

  • Allereerst succes met jullie nieuwe initiatief. Ik moet de RSS feed nog even zoeken (waarom eigenlijk?) maar dan gaat ie zeker in mijn reader om jullie te kunnen volgen.
    Jammer dat hier de link ontbreekt. Ik had bijna op die advertentie geklikt…..jammer dat die zo prominent in beeld komen, knipperend en wel. Nee dat is niet mijn ding.
    Nogmaals succes!

  • De presentatie van Dick Hardt over Identity 2.0 is een perfect voorbeeld van gebruik maken van de mogelijkheden van powerpoint zonder in bullets te spreken. (via http://www.dutchcowboys.nl)
    http://www.identity20.com/media/OSCON2005/
    btw. ook de inhoud over identity 2.o de toekomst van de online identity is erg goed

  • We kennen Steve Ballmer, presentatie-technisch dan, vooral van die heuglijke dag dat hij als een soort losgebroken boxer (het hondenras) over het podium rent, in een wonderlijke poging zijn toehoorders te enthousiasmeren. Hier (http://channel9.com/msdn.com/ShowPost.aspx?PostID=85529#85529) een revanche: op open vooral enthousiaste wijze legt hij voor de zoveelste keer uit waarom….. Geen video over presenteren in de strikte zin des woords, maar daarom toch wel inspirerend.

  • Mooie metafoor over vertrouwen die mij doet denken aan de uitspraak van Seth Godin: ‘Stories are shortcuts we use because we are too overwhelmed by data to discover all the details’

Reageer

(zal niet zichtbaar zijn)

Als u uw reactie geplaatst heeft kunt u de reactie nog 30 minuten aanpassen. Klik hiervoor op "Bewerk reactie".

Volgende artikel:

Laatste reacties

eventbuzz

3-D Managers Effectiviteit

Training | Reddin

3-D Managers Effectiviteit is een training van zes aaneengesloten dagen. De deelnemers bereiden zich er op voor door kennis te nemen van de 3-D Management Theorie en door een aantal tests,...

ManagementSite Netwerk